רוצים לחזק את הזיכרון שלך
בדרך טבעית ומהנה?
לימוד ספרדית הוא אחד האימונים הכי יעילים למוח!

גלו עכשיו איך גם אתם תוכלו להשיג זאת!

ספרדית בשיא הביטחון – תוכנית ליווי משולבת קורס דיגיטלי + מפגשי זום בהנחיית מורה מקצועי לשיחה שוטפת בספרדית!

שמעו איך הבוגרים שלנו מדברים ספרדית:

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

השאירו פרטים כדי להתחיל!

VAMOS

AMIGOS

DALE

איך לימוד ספרדית משפר את הזיכרון

מחקרים רבים מאוניברסיטת הרווארד למשל ומומחי נוירלוגיה וזיכרון ברחבי העולם מראים שלימוד שפה חדשה, כמו ספרדית, הוא כמו אימון כושר אינטנסיבי למוח. 


בדיוק כמו ששריר שלא מפעילים נחלש עם הזמן, 

גם המוח זקוק לאתגרים קבועים כדי לשמור על החדות והזיכרון. 

ולימוד ספרדית עושה בדיוק את זה! 

הוא מאלץ את המוח ליצור קשרים חדשים ומגוונים, 

מה שהופך אותו לגמיש וחד יותר. 

כל מילה חדשה שנלמדת מוסיפה עוד “מגירה” לארון הזיכרון, 

וככל שיש יותר מגירות, כך קל יותר לזכור דברים באופן כללי. 


בנוסף, ללמוד שפה חדשה דורש חשיבה יצירתית, 

מה שמשפר את היכולת לפתור בעיות בכל תחומי החיים. 


אז אם אתם רוצים לתת למוח שלכם את האימון שהוא זקוק לו, 

הצטרפו אלינו ללימודי ספרדית עוד היום!

איך לימוד ספרדית משפר את הזיכרון

מחקרים רבים מאוניברסיטת הרווארד למשל ומומחי נוירלוגיה וזיכרון ברחבי העולם מראים שלימוד שפה חדשה, כמו ספרדית, הוא כמו אימון כושר אינטנסיבי למוח. 

בדיוק כמו ששריר שלא מפעילים נחלש עם הזמן, 

גם המוח זקוק לאתגרים קבועים כדי לשמור על החדות והזיכרון. ולימוד ספרדית עושה בדיוק את זה! 

הוא מאלץ את המוח ליצור קשרים חדשים ומגוונים, 

מה שהופך אותו לגמיש וחד יותר. 

כל מילה חדשה שנלמדת מוסיפה עוד “מגירה” לארון הזיכרון, וככל שיש יותר מגירות, כך קל יותר לזכור דברים באופן כללי. 

 

בנוסף, ללמוד שפה חדשה דורש חשיבה יצירתית, 

מה שמשפר את היכולת לפתור בעיות בכל תחומי החיים. 

 

אז אם אתם רוצים לתת למוח שלכם את האימון שהוא זקוק לו, הצטרפו אלינו ללימודי ספרדית עוד היום!

התכנית לספרדית בשיא הביטחון!

  • שיטת לימוד מנצחת שעוזרת לשפר את הזיכרון
  • מעברית לספרדית! קורס ייחודי בו תלמדו ספרדית ללא תלות ברמת האנגלית שלכם
  • קבצות תרגול ספרדית (מועדון המאסטרים) – שילוב קורס דיגיטלי עם מפגשי זום קבועים אחת לשבוע בקבוצה עם מורה מקצועי, הדרך הטובה ביותר ליישם את הלימודים באופן פרקטי ולהשתפר פלאים!
  • קורס אפקטיבי שיגרום לכם לחלום בספרדית!
  • בקורסים שלנו 97% מהתלמידים מנהלים שיחה בספרדית בתוך 60 יום בלבד!

שיעורים איכותיים ומהנים

ליווי מקצועי + תמיכה ומענה לשאלות

שיטת לימוד מנצחת

ללמוד בכל שעה 24/7

התכנית שלנו, שמוכיחה את עצמה ומפתיעה לטובה כל פעם מחדש, תיתן לך את הכלים להבין, לדבר ולחלום בספרדית!

!HOLA

התכנית מתאימה לך אם:

מה כוללת תוכנית הליווי לספרדית בשיא הביטחון

110 שיעורים ללמידת השפה מא' ועד ת'

כולל אוצר מילים רחב, זמנים ועוד, הפתוחים לך למשך שנה שלמה!

ליווי של צוות מורים

מקצועי דובר ספרדית

מפגשי זום באופן שבועי בהנחיית מורה מקצועית לתרגול ספרדית מדוברת

חשיפה לכלים, טכניקות ושיטות ליישם את השפה במהירות!

שיטות להרכיב משפטים נכונים כבר מהשיעורים הראשונים

תעודת אחריות

בגלל שאנחנו כל כך מאמינים בשיטה שלנו, שעזרה ל-97% מתלמידינו לדבר ספרדית שוטפת תוך 60 יום,

אנחנו נותנים לך תעודת אחריות מלאה!
במידה והקורס לא תואם את הציפיות שלך, ניתן לקבל החזר כספי מלא עד 14 יום מיום ההרשמה*.

*בכפוף לתקנון

שימו לב!
בונוס למצטרפים חדשים

"כמורה שיצאה לגמלאות, ידעתי שחשוב להמשיך וללמוד כל החיים. עם מאסטר אספניול, הבנתי עד כמה לימוד שפה חדשה חיוני לבריאות המוח. זה לא רק חידד את הזיכרון שלי, אלא גם העשיר אותי בידע ותרבות חדשים. אין גיל ללמידה!"
דבורה פ.
"אחרי שנים של התמודדות עם ירידה בזיכרון, חשבתי שזה גזירת גורל. אבל מאסטר אספניול הראו לי שאפשר לשנות את זה. לימוד הספרדית נתן למוח שלי סוג חדש של התעמלות שפשוט עשתה פלאים. פתאום אני זוכר הכל וחושב בבהירות. בזכותכם חזר לי הביטחון!"
יצחק ת.

רות ל.

"כל החיים פחדתי ללמוד שפות. אבל כשיצאתי לפנסיה, אמרתי לעצמי שאני חייבת להתמודד עם זה. עם מאסטר אספניול זה פתאום הרגיש אפשרי. לא האמנתי איך זה משפר לי את הזיכרון וכל מה שקשור לחשיבה. נתן לי ביטחון חדש בחיים, בכנות!"

אילנה ב.

"אף פעם לא הייתי חזקה בשפות, אבל אחרי הפרישה החלטתי שאני מוכרחה לנסות. עם מאסטר אספניול נדהמתי לגלות שזה ממש עוזר לי עם הזיכרון ועם היכולת לחשוב בצורה צלולה"

שמואל ר.

"מאסטר אספניול גרמו לי להבין שבשביל המוח אין דבר כזה 'מאוחר מדי'. פתאום אני תופס דברים יותר טוב וחושב יותר בהיר. ללמוד ספרדית בגיל שלי זה כאילו מתנה שנתתי לעצמי, בלי ספק."

חנה פ.

"תמיד חששתי קצת איך הזיכרון שלי יהיה עם השנים. אבל מאז שהתחלתי עם מאסטר אספניול, אני מרגישה שהמוח שלי קיבל מרץ מחודש! זה פשוט מדהים איך לימוד שפה חדשה כמו ספרדית יכול לשמור על הבריאות הקוגניטיבית שלי. אין לי מילים להודות!"

דנה ק.

"בתור מישהי שבמשפחה שלה היו מקרים של אלצהיימר, זה תמיד הטריד אותי בלי סוף. עכשיו עם מאסטר אספניול, אני קצת כאילו לוקחת פיקוד על זה. זה פשוט כיף להרגיש שאני נותנת למוח את מה שהוא צריך כדי להישאר חד."

נילי א.

"האמת? עם הגיל הרגשתי שהזיכרון שלי כבר לא מה שהיה פעם. חשבתי שאין מה לעשות עם זה, אבל מאסטר אספניול הראו לי שזה לא נכון. כל התרגול המנטלי שלהם בלימודי הספרדית עזר לי לשמור על החדות במוח ולחזק את יכולת הזיכרון שלי. פשוט לא ציפיתי לזה בגילי, אז המון המון תודה!"

פנינה ט.

"אחרי ששמעתי כל כך הרבה על החשיבות של אימון המוח בגיל שלי, החלטתי לנסות את מאסטר אספניול. התוצאות היו מעל ומעבר לכל ציפיותיי! אני מרגישה שיפור מדהים בזיכרון ובכושר הריכוז, וכל זה תוך כדי למידה של שפה חדשה ומרתקת. אין ספק שזה אחד ההישגים הגדולים שלי, ואני כל כך גאה בעצמי!"

ענת צ.

"בתור עורכת דין שיצאה לפנסיה, היה לי ברור שאני חייבת למצוא פעילות שתאתגר את המוח שלי ותעזור לו להישאר שנון. מאסטר אספניול נתנו לי בדיוק את מה שחיפשתי. ההתמודדות עם לימוד הספרדית גרמה לי להרגיש ערנית וחדה מחדש, כמו פעם. זו הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי עבור עצמי."

איך ומה נלמד בקורס? הצצה!

נגן וידאו

ברכות ואיחולים

נגן וידאו

שמות הגוף

נגן וידאו

כינויי השייכות

למה כל כך קל ללמוד ספרדית עם מאסטר אספניול?

קשרים אסוציאטיביים מעברית לספרדית בקלי קלות

באמצעות שיטת לימוד ייחודית המיושמת רק במאסטר אספניול, הלמידה הופכת לקלה ומהירה יותר. השיטה בנויה על קשרים אסוציאטיביים בין עברית לספרדית, בשונה משיטות לימוד על בסיס השפה האנגלית הנחשבות למסורבלות יותר.

שילוב בין למידה דיגיטלית עצמאית לתמיכה אנושית

שילוב המאפשר למידה בקצב שלך ובזמנך הפנוי, כאשר במידת הצורך יש למי לפנות ואת מי לשאול! השיטה שלנו מאפשרת פיתוח יכולת למידה עצמאית, כך שתמיד ניתן להתקדם בקצב שלך ולהשתפר באופן קבוע.

לא מתקדמים מבלי לוודא שהכל יושב לך בראש כמו שצריך

על מנת לוודא שתפיק את המיטב ובכדי לעזור לך ליישם את החומר על הצד הטוב ביותר, יופיע לאחר כל שיעור, מבדק המורכב ממספר שאלות והסברים מקיפים - האם ומדוע התשובות שניתנו הינן נכונות או שגויות. בדרך זו מאפשר התרגול להשתפר באופן משמעותי.

למידה הדרגתית

הלמידה מסודרת, עקבית וברורה מאוד. כוללת שיעורים של אוצר מילים, זמנים, דקדוק וכל הנדרש מא' ועד ת' בכדי לשלוט בשפה הספרדית!

סרטוני הדרכה ברמה גבוהה

חווית הלימוד מהנה ויעילה הרבה יותר כאשר צופים בסרטונים מקצועיים באיכות צפייה גבוהה ואיכות שמע מעולה.

ללמוד מתי שנוח לך

ניתן ללמוד 24/7 בקצב ובזמן שלך, באווירה נעימה ורגועה, תוך שליטה בקצב השיעור. הקורס ישתלב בשגרת היום יום שלך, כך שלא צריך לוותר על השקעה בדברים נוספים החשובים לך.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אודות מאסטר אספניול

בשנים האחרונות, אלפי תלמידים שתמיד חלמו לדבר ספרדית, הצטרפו לתכנית הייחודית של מאסטר אספניול, למדו את השפה מא‘-ת‘ ושיפרו לעצמם את הביטחון והשליטה בשפה הספרדית.

שיטת מאסטר אספניול לספרדית תוך 60 יום!

שיטת הלימוד שלנו נבנתה בזכות אנשי מקצוע, אנשי חינוך, אנשי שפה ואקדמאיים, בסך כולל של אלפי שעות בכדי להתאים את הקורס ואת הדרך באופן מושלם לדוברי השפה העברית.

שיטת הלימוד היא חדשנית, יעילה ושימושית במיוחד, אשר מותאמת לדוברי עברית (בשונה משיטות אחרות בהן הלמידה היא מאנגלית לספרדית), מעשירה את אוצר המילים של תלמידנו ומספקת כלים וטכניקות לשליטה בשפה הספרדית.

באמצעות שיטת מאסטר אספניול הייחודית, תלמידינו שולטים בשפה ומנהלים שיחה שוטפת בספרדית! דרך הלימוד מותאמת לכל אדם ובכל שלב בחייו. כל שיעור וכל פרק נבנו בצורה ברורה וקלה להבנה, כך שכל אחד יוכל ללמוד ספרדית בקלי קלות!

בקיצור – להיות מאסטר אספניול!

שאלות נפוצות

מיד לאחר ההצטרפות, יישלח אלייך: אישור תשלום, פרטי גישה לחשונך באתר ומדריך לצפייה בכל שיעורי הקורס – והדרך משם לשיחה בספרדית בקלי קלות קצרה ונגישה לך מיידית.

 

למידת שפה חדשה כמו ספרדית משפרת את הזיכרון במספר דרכים: 

  1. היא גורמת למוח ליצור קשרים חדשים בין אזורים שונים, מה שהופך אותו ליעיל יותר באחסון מידע. 
  2. היא מגבירה את גמישות המוח, כך שקל לו יותר ללמוד דברים חדשים. 
  3. היא מאמנת אסטרטגיות זיכרון יעילות כמו אסוציאציות, ומשפרת קשב וריכוז – חיוניים לקליטה ועיבוד של מידע חדש. 

בקיצור, למידת שפה מספקת אימון מוחי מקיף, המחזק את יכולות הזיכרון בכמה רמות במקביל. ועם תרגול סדיר, זה יכול להוביל לשיפור משמעותי בזיכרון, גם מעבר ללימודי השפה עצמם. 

מחקרים מראים כי רכישת שפה נוספת תורמת לשיפור הזיכרון ומאטה את תהליכי ההזדקנות של המוח. בנוסף, היא עשויה להפחית באופן משמעותי את הסיכון לפתח מחלות דמנטיות כמו אלצהיימר. השפה הספרדית, שנחשבת לאחת השפות השימושיות והנפוצות בעולם, מציבה אתגר מרתק עבור המוח ורכישתה מלווה ביתרונות רבים לכישורים הקוגניטיביים.

בעוד שיש הרבה אפליקציות ומשחקים לאימון המוח, מחקרים מראים שלימוד שפה חדשה כמו ספרדית הוא אחד האמצעים היעילים ביותר לחיזוק הזיכרון והיכולות החשיבתיות. זה כמו אימון כושר מקיף למוח – אתגור בכמה רמות, מזיכרון מילים ועד תרגול דיבור.

אבל מה שמיוחד בלימוד ספרדית זו גם ההנאה והסיפוק שבאים יחד עם האימון המוחי. זו לא סתם עוד משימה – זו הזדמנות לגלות שפה מרתקת, תרבות עשירה, ולהרגיש תחושת הישג עם כל מילה חדשה.

ויותר מזה – ספרדית היא מיומנות אמיתית ושימושית, שפותחת דלתות בטיולים, בקריירה ובהיכרויות חדשות. אז בסופו של דבר, כשאתם לומדים ספרדית, אתם לא רק משפרים את הזיכרון – אתם מעשירים את החיים שלכם. וזו חוויה שאין דומה לה.

בהחלט כן! למעשה, מחקרים מראים שלימוד שפה דווקא בגיל מבוגר יכול להיות בעל השפעה מגנה משמעותית נגד ירידה קוגניטיבית. זה כאילו נותן למוח “רזרבה קוגניטיבית” שעוזרת לו להישאר גמיש וחד לאורך זמן. והקורסים שלנו נבנו מלכתחילה בצורה ידידותית – עם שיעורים קצרים, תרגול הדרגתי, ותמיכה לאורך כל הדרך.

97% מתלמידנו מדווחים על שיפור בקריאה, בכתיבה, ובניהול שיחה – והכל בעזרת הקורס ותוך מספר שבועות בלבד! קצב ההתקדמות תלוי בהשקעה ובהתמדה שלך ובהתאם לזמנך הפנוי. תלמידנו יוכלו להעיד כי ניכר שיפור משמעותי השיפור בא לידי ביטוי בשיחה שוטפת ומלאה בביטחון בספרדית, קריאה רצופה וכן בצפייה בסדרות ללא תרגום. תלמידנו המטיילים תיכננו את הטיול הגדול וכבשו את היבשת עם השפה החדשה שלמדו!

 

לעומת אפליקציות שונות ללימוד, כל השיעורים שלנו מועברים בשפה העברית, מה שהופך את תהליך הלמידה למהיר קל ופשוט יותר, והכי חשוב באמת יעזור לך לדבר ספרדית. ולא פחות חשוב… אנחנו כאן בשבילך, לענות על שאלות, לתת לך טיפים וטכניקות ולוודא שהקורס נותן לך את כל מה שצריך כדי לדבר ספרדית שוטפת.

 

שיעור משתנה בהתאם לנושא הנלמד ולרמת הקושי שלו. בדרך כלל בין 15 ל-20 דקות. אנו נותנים דגש לאיכות השיעור ולא לאורכו. מחקרים מראים כי שיעורי לימוד ממוקדים (ולא ארוכים מדי) משפרים את רמת הקשב והריכוז והופכים את תהליך הלמידה לאפקטיבי יותר באופן משמעותי! בצורת לימוד שכזו, תלמידינו קולטים את החומר טוב ומהר יותר! שליטה בחומר הלימוד משפרת הביטחון העצמי בשפה, וזו בדיוק המטרה המשותפת שלנו יחד!

 

ספרדית היא שפת האם ביותר מ-20 מדינות שונות! מחקרים מוכיחים כי דוברי השפה מטיילים, מצליחים ומרוויחים הרבה יותר. לצורך השוואה, בארה”ב כיום קיימים יותר דוברי ספרדית מאשר בספרד (למעלה מ-50 מיליון!). בעוד 20 שנה מהיום צפויה ארה”ב להיות המדינה עם הכי הרבה דוברי ספרדית בעולם- כ-138 מיליון! אם תיכננת טיול גדול, להקים עסק בינלאומי או ללמוד שפה שתאפשר לך לעשות רילוקיישן בעבודה. ספרדית זוהי השפה הנכונה ביותר ללמוד כיום.

 

אחוזי ההצלחה אצלנו במאסטר אספניול עומדים על 97%! כלומר, 97% מתלמידנו הצליחו ללמוד ספרדית מא’ ועד ת’, בעזרת השיעורים שלנו, תכני הלימוד וכמובן התרגול האינטראקטיבי הקבוע. יש לך את הכלים כדי להצליח בגדול. יחד איתנו, שלב אחר שלב, נהפוך את החלום שלך למציאות! ואם כל כך הרבה אנשים הצליחו – גם ההצלחה שלך קרובה מתמיד!

 

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי / BIT / העברה בנקאית.

מיד עם הסדרת התשלום יישלחו אלייך פרטי הגישה לחשבונך באתר וניתן להתחיל ללמוד בהנאה!

אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה או התלבטות ומזמינים אותך לדבר איתנו: לשלוח לנו הודעה למספר 051-5564800 או מייל לכתובת spanishmasterr@gmail.com

 

אודות אריק כץ

אריק כץ הוא המייסד והמנכ“ל של ”מאסטר אספניול“, בית הספר הדיגיטלי ללימוד ספרדית.
החיבור של אריק לשפה הספרדית החל לפני למעלה מעשור, כאשר טייל בספרד והתאהב בשפה, מה שגרם לו להתחיל ללמוד במרץ, במטרה לנהל שיחה שוטפת בספרדית.

הלימוד העצמי אילץ את אריק להתמודד עם שיטות מיושנות, אתגרים וקשיים, כאלו שכיום תלמידי מאסטר אספניול כלל לא נאלצים לחוות. כשהבין שיש צורך לפתח מערך חדשני שיביא לשינוי תחום לימוד הספרדית בארץ, הקים אריק את מאסטר אספניול ויצר שיטה ללמידת השפה בקלי קלות תוך 60 יום.
השיטה נועדה לתת פיתרון ייחודי ומשמעותי, תוך הנגשת חווית לימוד דיגיטלית, קלה, יעילה ומהירה.
החזון של אריק להנגשת השפה הספרדית לדוברי עברית והשיטה הייחודית ללימוד השפה אותה פיתח, הביאו אותו להקים את בית הספר ”מאסטר אספניול“, שבזכותו הצליחו אלפי תלמידים לשלוט בשפה ולדבר ספרדית שוטפת בקלי קלות.

רוצים לדבר ספרדית כאילו נולדתם עם מילון ביד?
איתנו זה אפשרי!

© כל הזכויות שמורות – מאסטר אספניול

רפי ע.

"כל החיים האמנתי שהזיכרון נחלש עם הגיל ואין מה לעשות. אבל מאסטר אספניול הוכיחו לי אחרת. כיום אני סוף סוף מבין שאפשר לשפר את הזיכרון בכל גיל עם האימון המנטלי הנכון. הלוואי שהייתי מגלה את זה קודם!"

תלמידים
0 +
שנות וותק
0 +
אחוזי הצלחה
% 0

051-556-4800 ✆ 

אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן