איך לומדים ספרדית בהנאה?

למידה היא חוויה מהנה מאוד. בני האדם, מטבעם, אוהבים לגלות דברים חדשים, לפתח מיומנויות חדשות ולהבין שהם מסוגלים לבצע פעולות שלפני כן לא יכלו – כמו למשל ללמוד ספרדית. בדיוק לשם כך, הקמתי את “מאסטר אספניול”- בית ספר דיגיטלי ללימוד ספרדית. חשוב לי, באופן אישי, שתלמידנו יוכלו ללמוד ספרדית וליהנות מהתהליך ומהתוצאות שלא יאחרו להגיע. כשנהנים מתהליך הלמידה אז משתפרים בכל האלמנטים שבשפה – דיבור, הבנה, קריאה וכתיבה. 

איך לומדים ספרדית בהנאה?

במאסטר אספניול נחשוף אותך לשיעורים ממוקדים ואיכותיים, בשילוב קטעי האזנה מעניינים, תרגילים פרקטיים שמדמים שימוש יומיומי בשפה, וכן מרכיבים נוספים שיהפכו את תהליך הלמידה שלך לבלתי נשכח! 

חווית הלימוד במאסטר אספניול היא ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר עם סאונד מעולה ואיכות צפייה מרהיבה. ניתן לשלוט ולהתאים את קצב השיעור למה שנכון וטוב לך וכן להחליט מתי וכמה ללמוד- הכל בהתאם לקצב הלימוד הנכון ביותר עבורך! 

אנחנו במאסטר אספניול מאמינים בתלמידים שלנו ורוצים לתת להם את הפלטפורמה הטובה ביותר להשתפר משמעותית בשפה ולראות תוצאות! אם יש נושא מסוים שלא מובן מספיק – ניתן לחזור עליו שוב ושוב עד שהוא יוטמע היטב ויהיה מובן בורור. 

שנית, תוכניות הלימוד בנויות בצורה הדרגתית – החל מרמת מתחילים ועד לרמת מתקדמים גבוהה! בשיטה שכזו ניתן לראות את קצב ההתקדמות באופן משמעותי! בעת ההצטרפות אלינו, כבר מהשיעורים הראשונים ניתן לך את הבסיס הטוב ביותר לשפה הספרדית – כולל טיפים, טכניקות וכלים איך ללמוד בהנאה, ליישם את החומר נכון וכיצד להשתפר באופן קבוע.  97% מתלמידנו מצליחים לראות תוצאות, עם ההשקעה והעבודה הנכונה, תוך פרק זמן קצר.

יתרון שלישי הוא השילוב בין הטכנולוגיה לבין התמיכה האנושית, שבאמצעות מעקב צמוד לאורך כל הדרך מוודא הטמעה מלאה של כל התכנים – גם אוצר מילים, גם דקדוק, גם הבנת הנשמע. 

כבית ספר ללימוד ספרדית, שמקפיד על לימוד בגובה העיניים, הממשק של מאסטר אספניול  נוח לשימוש, ידידותי ופשוט מאוד! בעת ההצטרפות יישלח אלייך מייל עם שם משתמש וסיסמה (אותה תוכל לשנות במידת הצורך). לאחר מכן, יש להיכנס לאתר עם פרטי הגישה ולהתחיל ללמוד בהנאה. זה הכל!

אז קדימה, כל מה שנותר לך הוא לקבל החלטה ולהצטרף אלינו. 

במידה ויש לך שאלות נוספות, אני והצוות שלי זמינים עבורך לכל שאלה או התלבטות.

למעבר מהיר לווטסאפ לוחצים כאן.

אני מחכה לך בצד השני!

אריק, מייסד מאסטר אספניול

חולמים לדבר ספרדית בביטחון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנים נוספים שיעניינו אותך

לימוד ספרדית בתקופת הקורונה

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים

קרא עוד »
Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן