צרו קשר

יש לך שאלות? אנחנו כאן

שאלות נפוצות

מיד לאחר ההצטרפות לקורס, יישלח אלייך:

  1. אישור תשלום
  2. פרטי גישה
  3. מדריך כיצד להתחבר לקורס וללמוד בו
  4. זימון לקבוצת הוואטסאפ הסגורה שלנו

מרגע ההצטרפות לקורס הוא פתוח עבורך ללא הגבלה (בכפוף לתקנון ומדיניות האתר).

קצב ההתקדמות תלוי בהשקעה ובהתמדה שלך, בהתאם לזמן הפנוי שלך. תלמידים שלנו יוכלו להעיד כי ניכר שיפור משמעותי תוך מספר שבועות בלבד!

השיפור בא לידי ביטוי בשיחה שוטפת ומלאה בביטחון בספרדית, קריאה רצופה וכן בצפייה בסדרות ללא תרגום. המטיילים שבחרו ללמוד אצלנו תיכננו את הטיול הגדול וכבשו את היבשת עם השפה החדשה שלמדו! 

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי / BIT / העברה בנקאית.

למשלמים בכרטיס אשראי – ניתן לפרוס עד ל-12 תשלומים שווים ללא ריבית.

מיד עם קבלת הסכום המלא יישלחו אלייך פרטי הגישה לקורס ותוכל/י להתחיל ללמוד בהנאה!

ההצטרפות לקורס מלווה בהצטרפות לקבוצת התמיכה שלנו בוואטסאפ לקבלת מענה מהיר. זו בדיוק מטרת הקבוצה – להציף שאלות, לחדד נושאים שונים ולתרגל יחד! בנוסף, הקורס מכיל בתוכו מאות תרגילים שיעזרו לך לחדד נושאים שונים ולשלוט בהם!

הכל במטרה להשתפר ולראות תוצאות תוך זמן קצר! 

בשנים האחרונות פיתחנו קורס מסודר, חדשני וייחודי, שלוקח אותך צעד אחד צעד לספרדית שוטפת מלאה בביטחון – תוך זמן קצר בלבד!  הקורס הייחודי שלנו כולל למעלה מ-110 שיעורים דיגיטליים איכותיים וממוקדים, הכוללים את כל הנושאים שבשפה: אוצר מילים, דקדוק, הטיות פעלים,  גופים, זמנים ועוד. אם תמיד חלמת לדבר ספרדית בביטחון ולשלוט בשפה – מזמינים אותך להצטרף לקהילת לומדי הספרדית הגדולה בישראל!

אורך שיעור בקורס משתנה בהתאם לנושא הנלמד ולרמת הקושי שלו. בדרך כלל בין 15 ל-20 דקות. אנחנו ב”במאסטר אספניול” נותנים דגש לאיכות השיעור ולא לאורכו.

מחקרים מראים כי שיעורי לימוד ממוקדים (ולא ארוכים מדי) משפרים את רמת הקשב והריכוז של התלמיד/ה והופכים את תהליך הלמידה לאפקטיבי יותר באופן משמעותי! בצורת לימוד שכזו, תלמידינו קולטים את החומר טוב ומהר יותר! שליטה בחומר הלימוד משפרת הביטחון העצמי בשפה, וזו בדיוק המטרה המשותפת שלנו יחד! 

הקורס מועבר בשפה העברית. כלומר, לומדים ספרדית באמצעות עברית. תוכל/י להיות בטוח/ה שתקבל/י מענה טוב לצרכים שלך כדובר/ת עברית. 

השיטה הייחודית שפיתחנו מאפשרת לך לדבר ספרדית שוטפת, ליישם את השפה ולהטמיע אותה נכון ומהר במוח, גם אם את/ה לא דובר/ת מהבית וכמובן בלי שתצטרך/י לחרוש שנים בשביל להצליח להרכיב משפט כמו שצריך!

כל מי שיהיה כנה ואמיתי עם עצמו, יבצע את כל התרגילים וילמד את השיעורים בצורה נכונה – יחווה למידה משמעותית עם המון תובנות וכלים חדשים ליישום השפה הספרדית. הקורס נוצר מתוך עבודה עמוקה עם תלמידים והקשבה לצרכים של כל אחד ואחת ועזר למאות תלמידים להשיג את המטרה שלהם – לשלוט בשפה הספרדית! 

אם הוא עזר לכל כך הרבה אנשים – יש סיבה שלא יעזור לך?!

ספרדית היא שפת האם ביותר מ-20 מדינות שונות!  מחקרים מוכיחים כי דוברי השפה מטיילים, מצליחים ומרוויחים הרבה יותר.

לצורך השוואה, בארה”ב כיום קיימים יותר דוברי ספרדית מאשר בספרד (למעלה מ-50 מיליון!). בעוד 20 שנה מהיום צפויה ארה”ב כבר להיות המדינה עם הכי הרבה דוברי ספרדית – כ-138 מיליון!

יכול להיות שאת/ה מחפש/ת לטייל בעולם, אולי את/ה רוצה להתחיל עסק בין לאומי, או אפילו סתם ליהנות בבית ולהתאמן על הלשון המתגלגלת בשפה המיוחדת הזו. בכל מקרה – כדאי שתתחיל/י ללמוד ספרדית ובהקדם האפשרי כי בקרוב כבר לא תוכל/י להתנהל בלעדיה!

אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה או התלבטות ומזמינים אותך לדבר איתנו במספר 051-5564800 או לשלוח לנו מייל לכתובת spanishmasterr@gmail.com 

Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן