אודות

אודות - מאסטר אספניול

5/5
0 +
תלמידים
5/5
0
שנות וותק
5/5
% 0
אחוזי הצלחה

“מאסטר אספניול – ספרדית בקלי קלות” בהקמתו של אריק כץ הוא בית הספר הדיגיטלי המוביל בישראל ללימוד ספרדית. 

בשנים האחרונות, מאות אנשים שתמיד חלמו לשלוט בשפה הספרדית, הצטרפו לתכנית הייחודית של מאסטר אספניול, למדו את השפה מא’-ת’, שיפרו לעצמם את הביטחון בשפה הספרדית וביכולת הלמידה שלהם. 

שיטת הלימוד במאסטר אספניול היא חדשנית, יעילה ופרקטית במיוחד: תלמידנו נהנים משיטת לימוד ייחודית, אשר מותאמת לדוברי עברית (בשונה משיטות אחרות הבנויות על תיווך לאנגלית), על מנת להעשיר לתלמידנו את אוצר המילים ולספק כלים וטכניקות לשליטה מלאה בשפה הספרדית, בהסתמך על הקשרים בין השפה העברית לספרדית. 

באמצעות השיטה הייחודית שלנו, מאות תלמידינו שולטים בשפה ומנהלים שיחה שוטפת בספרדית!  דרך הלימוד מותאמת לכל אדם ובכל שלב בחייו, מגיל 10 ועד 120. כל שיעור ופרק נבנו בצורה ברורה וקלה להבנה כך שכל אחד יכול ללמוד ספרדית בקלי קלות! 

בקיצור- להיות מאסטר אספניול.

אם תמיד חלמת לדבר ספרדית בביטחון ולשלוט בשפה – אנחנו מזמינים אותך להצטרף לקהילת לומדי הספרדית הגדולה והמובילה בישראל!

אודות - אריק כץ

נעים להכיר , Mucho gusto 😃

שמי אריק כץ, מורה לספרדית למתחילים ומתקדמים, מחבר וכותב מדריכים וחומרים שונים בכל הקשור לשפה הספרדית ולאופן למידתה ומייסד בית הספר הדיגיטלי “מאסטר אספניול- ספרדית בקלי קלות”. 

איך הכל התחיל? האמת שממש מוקדם… 

הסיפור שלי עם קסם השפה הספרדית התחיל בגיל מאוד צעיר; תמיד אהבתי ספורט – בעיקר כדורגל (כדורגל ספרדי ודרום אמריקאי כן?) – כל כך אהבתי להקשיב לשדרני הכדורגל, למרות שבגיל צעיר לא הבנתי בכלל מה הם אומרים – אבל הצלילים, המבטא והאנרגיה היו מדהימים!

לרגל יום הולדת 12 שלי, קיבלתי דיסקים ושיחון קטן בספרדית – מתנה קטנה אך עבורי אלו לא היו עוד “סתם” דיסקים. לא יכולתי להתאפק והפעלתי אותם אחד אחרי השני – אהבה ממבט ראשון. החל מאותו היום, ישבתי יום אחרי יום ולמדתי את השפה – לבד. נהנתי מכך מאוד. התעמקתי באוצר המילים, חזרתי שוב ושוב כדי לשנן ולהטמיע טוב את החומר. היה לי חשוב להכיר מבטאים שונים, להיחשף לפעלים ולהתעמק בשפה כמה שיותר. התהליך היה מאתגר אך משתלם מאוד, וכשחגגתי יום הולדת 14 יכולתי להעיד על עצמי שאני יודע ספרדית. 

איך נהייתי מורה והקמתי את מאסטר אספניול? 

כמה חודשים לאחר יום הולדת 14, השכן שלי הציע שאעביר לו שיעורים פרטיים כדי שגם הוא יוכל ללמוד ולהצליח כמוני. נפגשנו מספר פעמים בשבוע ולימדתי אותו את כל מה שלקח לי שנים ללמוד לבד. תוך מספר חודשים בלבד הוא הצליח להגיע לרמת ביטחון גבוהה בשפה. אני לא אשכח את המבט מלא הגאווה של ההורים שלו – ושבוע אחרי כבר קמה לה קבוצת תלמידים (חברים של התלמיד הראשון) שביקשו שאלמד אותם כקבוצה, ותוך מספר חודשים גם הם הפכו לדוברי ספרדית שוטפת.

להיות מאסטר אספניול:

כשהבנתי ששיטת הלימוד שלי עובדת, החלטתי להקים את “מאסטר אספניול”, בית ספר דיגיטלי שייתן את המענה המקיף והאיכותי ביותר לכל מי שרוצה ללמוד ספרדית, להנות מהתהליך וכמובן לראות תוצאות. במשך חודשים הקלטתי שעות על גבי שעות שיעורים איכותיים וממוקדים למגוון נושאים רחב בשפה – כל מה שנחוץ בכדי להשיג את המטרה ולדעת ספרדית שוטפת. יצרתי תכנים ומערכי שיעור מסודרים וממוקדים, כך שכל תלמיד יוכל להפיק את המיטב מהם וליהנות מהתהליך. מאז הקמת בית הספר, מאות תלמידים השתתפו בתוכנית הלימודים של מאסטר אספניול ומדברים כיום ספרדית שוטפת. 

מחכה לראותך בצד השני,

אריק כץ

המספרים מדברים בעד עצמם:

5/5
0 +
תלמידים
5/5
0 +
שנות וותק
5/5
%
ממליצים

תלמידים מספרים על החוויה איתנו

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן