החסמים שמונעים מכם לנהל שיחה שוטפת בספרדית

לימוד ספרדית זה הכרחי כיום. לשמחתך – מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא! אבל כדי לעשות את הצעד הראשון ולהירשם ללימודי ספרדית, צריך להתגבר על לא מעט חסמים, שחלקם הם לגמרי מיתוסים שצריך לחסל!

“קשה ללמוד ספרדית בגיל מבוגר”: ניתן ללמוד ספרדית בכל גיל! במינון הנכון של התלהבות ורצון, זה אפשרי לחלוטין! מקורו של החסם הזה טמון ביכולת לחזור ללימודים בגיל מבוגר יותר, וברגע שמתגברים עליו, הוא נעלם כאילו מעולם לא היה. דרך אגב, כמעט חצי מכמות התלמידים במאסטר אספניול הם קהל מבוגר יותר! מה למדנו? לזרוק את החשש לפח ולהתחיל ללמוד ספרדית ולראות תוצאות!

“מספיק ללמוד את המילים השימושיות בלבד”: ובכן, במקרים רבים הוא אולי מספיק כדי להעביר את המסר שרציתם, אך אם חשוב לך לדבר בביטחון בשפה הספרדית ולהבין מעולה כל שיחה שלך עם אחרים מומלץ להרחיב את גבולותיה של השפה. הספרדית היא שפה מגוונת ורחבה ומספר המילים והביטויים שהיא מאפשרת הוא גבוה. לא תנצלו את זה? ברור שכן!

“כללי הדקדוק קשים ללמידה”: גם אם לעתים זה נראה מורכב מדי, שינון כללי הדקדוק כדי ללמוד לנהל שיחה בספרדית הוא לא חובה! ככל שנתרגל יותר כך נפנים טוב יותר את השפה ונטמיע אותה מהר יותר! שינון אך ורק כדי לזכור, מבלי להבין – זו טעות שעלינו להימנע ממנה כדי להצליח ולראות תוצאות!

“לא חשוב לדעת להגות נכון”:  טעות! אוצר מילים ודקדוק נכון אמנם חשובים, אך גם אם קראת את המילה בקלות, אף אחד לא יבין אותך אם לא הגית את אותה המילה בצורה תקינה. להגייה יש חשיבות רבה, בייחוד בשל פערי המבטא של דוברי השפה והניבים השונים ברחבי העולם!

“לימודי ספרדית מתאים רק לעשירים שיש להם זמן פנוי”: זה החסם המשמעותי ביותר. לכל אדם יש צרכים שונים ומטרות שונות – טיול בחו”ל, רילוקיישן, צפייה בסרטים וטלנובלות, משפחה או חברים בחו”ל ועוד. אנחנו במאסטר אספניול נותנים חשיבות רבה להתאמת תכנית הלימוד הטובה ביותר לכל אחד – על מנת להגשים את היעדים שלכם – רק כך תצליחו למקסם את יכולות הלימוד ולהגעה מהירה ליעד ולרמה שהצבתם לעצמכם!

חולמים לדבר ספרדית בביטחון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנים נוספים שיעניינו אותך

לימוד ספרדית בתקופת הקורונה

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים

קרא עוד »
Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן