השפה הספרדית ויתרונותיה בשוק העבודה

העולם הוא כפר גלובלי. כולנו גרים ב”כפר” הזה , ממש כמו שכנים. אולם, אין ולא תהיה שפה אחת בלבד בה ניתן יהיה לתקשר עם כולם. לא מעט ישראלים משקיעים משאבים (כמו זמן, אנרגיה וכסף) על מנת לרכוש שפה נוספת. התפיסה הרווחת היא שללמוד אנגלית זה מספיק. מסתבר שלא! 

עם השנים, יותר ויותר אנשים נותנים דגש דווקא לשפה נוספת שהיא לא אנגלית – הספרדית! יותר מחצי מיליארד אנשים בעולם דוברי ספרדית כשפת אם. לכן הדגש ללמוד ספרדית מובן וברור מאוד.

מטרתם של לא מעט ישראלים היא לעבוד בחו”ל ולהצליח. איך עושים זאת? כמובן שצריך להיות טובים ומקצועיים בתחום העיסוק שלנו, לפתח אישיות חזקה וביטחון עצמי להתמודד לבד. אבל… אחת הנקודות ההכרחיות היא ידיעת השפה, אשר מספקת לנו נקודת פתיחה משמעותית מאוד בשוק העבודה.

חשבו על זה רגע ושימו את עצמכם בנעליים של מעסיק בספרד או בדרום אמריקה. איזה עובדים הייתם מגייסים?

האופציה הראשונה – להעסיק עובדים כאלו שמסוגלים לתקשר רק באנגלית (אם בכלל). 

האופציה השנייה – להעסיק עובדים ששולטים בשפה הספרדית – כאלו שמסוגלים לתקשר מצוין עם כולם: עם הקולגות והעובדים בחברה, לנהל פגישות עסקיות בינלאומיות, להתמקח על מחירים, לשכנע ולהיות כריזמטיים, לנהל משא ומתן ועוד.

ככל הנראה תעדיפו את האופציה השנייה. וזה פשוט מאוד כי התחרות היא עצומה. כולם מנסים לשדרג את קורות החיים שלהם (פרויקטים, התנדבויות, יכולות אישיות וכו’). ידיעת שפות היא שובר שוויון! אדם ששולט בשפות מקבל יתרון משמעותי בכל תחום באופן מידי. אין תחום/ענף שבו לשפה אין יתרון! הכרת חברים ואנשים חדשים, ניהול עסק ועוד.

מה המסקנה? ללמוד ספרדית זה חובה!

ואצלנו? תוכלו לעשות זאת תוך זמן קצר ולהיכנס לסטטיסטיקה שלנו – 97% אחוזי הצלחה ואלפי תלמידים מרוצים!

חולמים לדבר ספרדית בביטחון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

@ כל הזכויות שמורות לאריק כץ

תכנים נוספים שיעניינו אותך

לימוד ספרדית בתקופת הקורונה

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים

קרא עוד »
Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן