לימודי ספרדית למבוגרים – לראות תוצאות בכל גיל!

לא הייתה לכם הזדמנות ללמוד ספרדית בצעירותם? מעוניינים להתחיל ללמוד ספרדית? זאת בהחלט החלטה נכונה! ללמוד או לשפר שפה אף פעם לא מאוחר מדי! למען האמת, ניתן להתחיל ללמוד ספרדית גם בגיל מבוגר עם תכנית לימוד מסודרת וברורה שתיקח אתכם צעד אחר צעד להגשמת החלום! ללמוד את אחת השפות החשובות והנפוצות ביותר זה חשוב מאוד. אף אחד לא מבוגר מדי בשביל אתגר חדש!

הגעתם למקום הנכון: בין אם אתם מתחיל ללמוד ספרדית מאפס, או שכבר יש לכם רקע ובסיס יציב, הקורס הדיגיטלי של מאסטר אספניול יאפשר לכם להתקדם בקצב שלכם. במהלך השיעורים אנו נותנים דגש על הפרקטיקה – איך להצליח לנהל שיחה שוטפת בספרדית! יחד נעבוד על ההיבטים השונים של לימוד השפה, דרך תרגילים המותאמים למערכי השיעור, נלמד לשלוט באוצר מילים רחב ומגוון וכן בדקדוק בשפה.

על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר חשוב לתרגל! בקורס הדיגיטלי של מאסטר אספניול, מיד לאחר כל שיעור מתרגלים את הפרקטיקה ומוודאים שהחומר מוטמע היטב. רק כך ניתן יהיה ליצור בסיס מעולה ולאתגר את עצמנו פעם אחר פעם!

הקורס הדיגיטלי שלנו יסייע לכם להגשים את החלום – לדבר ספרדית שוטפת בביטחון. זה אפשרי! תוכלו להשוויץ בספרדית שלכם בכל סיטואציה: מפגש בין עמיתים לעבודה, שיחת חולין מנומסת, מפגשים עם חברים או משפחה ועוד! תוכלו ללמוד את הביטויים בהם משתמשים דוברי שפת אם ולהפוך כל שיחה בספרדית לחוויה נעימה וללא לחץ וכמובן – לחסל את הפחד לדבר ספרדית! בנוסף, הצבנו לעצמנו מטרה לענות על צרכיו הספציפיים של כל תלמיד ותלמידה – יחס אישי זה שם המשחק! בקורס תיחשפו למבטאים שונים בספרדית ממדינות שונות וכן נתרגל הגייה הנכונה, היות והפן הפונטי חשוב מאוד כדי שיבינו אתכם ושתוכלו לתקשר בקלות.

ההשפעה החיובית על המוח: מחקרים מראים כי לימוד שפה חדשה (ספרדית) מגרה את תאי המוח ושומר על תפקודו לאורך זמן.  מחקרים הוכיחו שלימודי השפה הספרדית משפיעים בצורה חיובית על בריאות המוח ושומרים על כושר הנוירונים, ובכך מעכבים את הזדקנות המוח האנושי. כך שתוכלו ללמוד ספרדית ובמקביל להאט את הזדקנות המוח! לימוד שפה חדשה גם מעכבים ההידרדרות הקוגניטיבית – וזו בהחלט סיבה נוספת ללמוד ספרדית בגיל מבוגר!

השיעורים שלנו במאסטר אספניול (כ-110 שיעורים!) מותאמים אישית ומיועדים לכולם! אנחנו מבטיחים לכם חווית לימוד מדהימה עם תמיכה שוטפת. תוכלו ללמוד בקצב שלכם, מכל מכשיר שתרצו, מכל מקום ובכל שעה שנוח לכם! הקורס שלנו יעזור לכם לראות תוצאות תוך זמן קצר ותוכלו לומר שגם אתם מדברים ספרדית!

חולמים לדבר ספרדית בביטחון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנים נוספים שיעניינו אותך

לימוד ספרדית בתקופת הקורונה

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים

קרא עוד »
Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן