לימוד ספרדית בתקופת הקורונה

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים מעבר לים ובקצה השני של העולם, וכדאי כמובן לנצל את אינספור האפשרויות.

באשר לקורונה, אמנם קשה יותר לטוס פיזית למדינות אחרות בעולם, ולעיתים זו משימה בלתי אפשרית, אך כולנו צורכים תכנים שנוצרו במקומות אחרים, וממילא בעידן הדיגיטלי חלק גדול מהתקשורת מבוססת על שימוש באמצעים מתקדמים.

בכדי שניתן יהיה ליהנות מיתרונות הגלובליזציה – גם למטרות עסקיות וגם כאנשים פרטיים – כדאי מאוד שרמת הספרדית שלנו תהיה גבוהה. בהתאם לכך, החשיבות שבלימוד הספרדית התעצמה בשנים האחרונות, וגם בתקופת הקורונה כדאי מאוד לשפר את השליטה בשפה הספרדית.

תקופת הקורונה היא הזדמנות מצוינת ללמוד ספרדית. לרוב הישראלים יש יותר זמן פנוי כתוצאה מההגבלות השונות המוטלות עלינו, ורכישת שפה חדשה או שכלול הקריאה, הכתיבה, הדיבור והבנת הנשמע בספרדית הן דרכים מעולות לנצל את הזמן הפנוי.

בתקופת הקורונה, בכדי לשמור על הבריאות, מומלץ לצמצם את השהות בחללים סגורים מחוץ לבית, ובמיוחד כאשר השהות היא בחברת אנשים אחרים. בהתאם, ישנם לא מעט אנשים שרוצים ללמוד ספרדית אך חוששים להגיע לכיתת לימוד, גם אם ניתן לשמור בה על מרחק בין התלמידים.

אפשרות יעילה ללימוד ספרדית בתקופת הקורונה היא קורס ספרדית אונליין (דיגיטלי). הלימודים המקוונים משלבים תרגולים עצמיים על בסיס מערכת מתקדמת מאוד שפותחה במיוחד לצורך לימוד השפה הספרדית מרחוק. במאסטר אספניול, למשל, התמיכה האנושית, במקביל ללמידה העצמאית, מאפשרת להבין היכן נמצא כל תלמיד במהלך הלמידה, וכך למעשה להתאים לו את הסיוע הטוב ביותר ובתזמון הטוב ביותר – הכל במטרה לדבר ספרדית שוטפת!

יתרון משמעותי נוסף של הקורס הדיגיטלי ללימוד ספרדית של מאסטר אספניול, הוא השליטה המוחלטת של התלמיד/ה בקצב הלימוד, כשכל אחד וכל אחת יכולים לבחור כמה זמן להקדיש לכל נושא. 

במהלך הלימוד, התלמידים נחשפים לכמות עצומה של אוצר מילים רחב ומגוון בשפה הספרדית, ביטויים ומשפטים שימושיים, זמנים, חיזוק השליטה בדקדוק, גופים, פיתוח מיומנות שיחה, קריאה, כתיבה והבנה. בקיצור – כל מה שדרוש כדי להצליח תוך זמן קצר! הקורס נוח וקל מאוד לשימוש ובכך מעצים את חווית הלימוד והרצון ללמוד עוד ועוד!

חולמים לדבר ספרדית בביטחון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנים נוספים שיעניינו אותך

לימוד ספרדית בתקופת הקורונה

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים

קרא עוד »
Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן