למה בכלל ללמוד ספרדית?

כיום, כ-450 מיליון אנשים בעולם הם דוברי ספרדית. מספר עצום.

ספרדית היא שפה רשמית על פני ארבע יבשות והיא שפת האם ב –21 מדינות שונות! באירופה אמנם השפה מדוברת בספרד בלבד, אך ספרדית היא השפה השלטת בדרום אמריקה.

לצורך השוואה, בארה”ב כיום קיימים יותר דוברי ספרדית מאשר בספרד (למעלה מ-50 מיליון!). מובן בהחלט מדוע מספר רב כל כך של אנשים מתחילים ללמוד את השפה המדהימה הזו. אולי זו הסיבה מדוע בעוד 20 שנה מהיום צפויה ארה”ב כבר להיות המדינה עם הכי הרבה דוברי ספרדית – כ-138 מיליון!

המונח “ידע הוא כוח” מתאים לחלוטין כאשר מדובר ברכישת שפה וטכניקות ליישם אותה – על אחת כמה וכמה השפה הספרדית.

כל אחד מחליט ללמוד ברמה שמתאימה לו ובהתאם ליכולותיו ולצרכיו. חלק גדול מלומדי הספרדית עושים זאת על מנת לשדרג את חווית הנסיעה או החופשה שלהם ולהפוך אותה למשמעותית ומהנה הרבה יותר. 

כדי להפיק מהטיול את המקסימום ולהפוך אותו לבלתי נשכח צריך להכיר את המקומות אליהם רוצים לטייל וכן להתחבר למקומיים ולדעת לתקשר איתם בביטחון וללא כל חשש. כל אחד מאיתנו, ללא יוצא מן הכלל, לא היה רוצה להסתמך על מילון ופנטומימה מגוחכת בתקווה שיבינו אותו. בואו נודה על האמת, כולנו מכירים את זה😊

אז יכול להיות שאתה מחפש לטייל בעולם ולכבוש את אמריקה, אולי אתה חושב על עסק בינלאומי ומבין שלדעת ספרדית זה חובה! או אפילו סתם ליהנות בבית מול סדרה טובה בטלוויזיה ולהתאמן על הלשון המתגלגלת בשפה הכל כך מיוחדת הזו.

בכל מקרה – ספרדית זה העתיד ולכן מוטב להתחיל ללמוד כבר היום!

מחכים לך בצד השני!

חולמים לדבר ספרדית בביטחון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנים נוספים שיעניינו אותך

לימוד ספרדית בתקופת הקורונה

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים

קרא עוד »
Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן