10 סיבות ללמוד ספרדית השנה

ידוע לכל ששפה היא מפתח לתקשורת בין בני אדם, אך מעבר ליכולת לתקשר עם יותר אנשים, יש לרכישת שפה חדשה עוד שפע יתרונות. אספנו עבורכם עשר סיבות נפלאות ללמוד עוד שפה, ויפה שעה אחת קודם.

  1. הרחבת אפשרויות התעסוקה: ידיעת שפה נוספת היא יתרון משמעותי במקומות עבודה רבים. היא מאפשרת עבודה בחו”ל ויציאה לרילוקיישן למי שתמיד חלם על זה. שליטה בשפה הספרדית יכולה להוות יתרון של עובד אחד על פני האחרים – למשל בהצגת מצגות ללקוחות מחו”ל.
  1. הרחבת היכולת הקוגניטיבית: מחקרים מראים כי שליטה בשפה הספרדית מרחיבה את היכולות המוחיות גם בתחומי לימוד אחרים (מתמטיקה למשל).
  1. הרחקת הדמנציה: מחקרים מראים כי ללמידת השפה הספרדית יש השפעה על התפתחות מחלת השכחה, ומצאו כי “המעבר” בין השפות והבנת כללי הדקדוק שבשפה מאמנים ומאתגרים את המוח ובכך מרחיקים את מחלת הדמנציה.
  1. שיפור חווית הטיול בחו”ל: מדינות רבות בעולם חשופות לשפה הספרדית. קל יותר להסתדר בחו”ל עם ידיעת השפה הספרדית מאשר דיבור בשפה העברית בלבד (או בפנטומימה).
  1. ספרות ויצירה: השפה הספרדית נלמדת בצורה מובנית יותר כשנוצרת הבנה מעמיקה כיצד יוצרים משפטים מורכבים והיצירתיות שלנו באה לידי ביטוי. סופרים מוצלחים רבים ידעו יותר משפה אחת, והדבר מסביר מדוע הצליחו לכתוב ביצירתיות מופלאה.
  1. שיפור הביטחון העצמי: לא מעט אנשים שלומדים ספרדית מרגישים בתחילת הדרך אי נוחות וספקות עצמיים, אך תוך זמן קצר אלו מתחלפים בביטחון עצמי ברגע שהשפה מופנמת ומוטמעת היטב (טוב, לפחות התלמידים של מאסטר אספניול😊). לימוד השפה הספרדית דורש יציאה מאזור הנוחות, התגברות והגעה להישגים – גורמים שמשפיעים בסופו של יום על ההערכה העצמית.
  1. הגדלת מבחר התכנים הזמינים: בעולם של היום כולנו מוקפים בשפע של מידע ותכנים אפשריים, אך רובו בשפה זרה. לימוד שפה נוספת, למשל, ספרדית, מרחיב את כמות התכנים השמישים עבורנו, בהם ספרים שלא תורגמו לעברית, סדרות טלוויזיה וסרטים. תלמידי הקורס של הדיגיטלי של מאסטר אספניול כלל לא צריכים תרגום/כתוביות!
  1. מתן עזרה לאנשים מסביב: עזרה לאחרים מעלה לנו את הביטחון העצמי, ובאמצעות לימוד השפה הספרדית ניתן לתרום לאחרים ולסייע לתיירים שאינם מסתדרים. הדבר תורם לתיירים שמגיעים לארץ ותורם בעת טיול בחו”ל עם חברים או עם קבוצה.
  1. קל ללמוד ספרדית: בהחלט אפשרי ללמוד ספרדית ולראות תוצאות שאפילו לא דמיינתם! במאסטר אספניול אנו מציעים את השיטות המתקדמות והיעילות ביותר שיסייעו לכם ללמוד ספרדית והם נוחים לכל כיס. אין סיבה שלא לצאת לדרך בכל הכוח ולהתחיל לראות תוצאות בשפה הכי יפה בעולם! תאמנו את המוח ותעלו את הביטחון העצמי.
  1. יצירת רושם על הסביבה: אנשים שיודעים שפה נוספת נתפסים כחכמים יותר (ובצדק) ומשאירים רושם חיובי על הסביבה. זוהי אמנם לא הסיבה העיקרית להשקיע בלימודים אך, היא מתווספת לכל אלו שמעליה.

ברור לנו שאתם מבינים את החשיבות של השפה הספרדית כיום ובטוחים שהשתכנעתם מהרשימה! שפה חדשה תפתח אתכם לתרבויות חדשות ותוכיח לכם (לפני הכל) שהכל אפשרי! במהלך הלמידה תבחינו בהתפתחות שלכם – אישית, מקצועית וחברתית! כל מה שאתם צריכים לעשות כרגע זה להשאיר כאן למטה פרטים ולתת לנו להגשים לכם את החלום – לדבר ספרדית בביטחון וליהנות מהתהליך! בואו נעשה את המסע המשמעותי הזה יחד!

חולמים לדבר ספרדית בביטחון? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנים נוספים שיעניינו אותך

לימוד ספרדית בתקופת הקורונה

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים

קרא עוד »
Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן