תכנית השותפים שלנו - AFFILIATES

10% עמלה מכל מכירת קורס!

מענה לשאלות 

להגשת בקשת הצטרפות לתכנית השותפים שלנו

הצטרפו לתכנית השותפים שלנו והרוויחו 10% עמלה על כל מכירה מוצלחת שאתם מפנים אליה. הגישו בקשה עוד היום והתחילו להרוויח!

התחבר לחשבונך

איבדתם את הסיסמא?

כדאי לדעת

תרגום מילולי של המונח אפיליאייט (Affiliate) לעברית הוא שותף – בהקשר כאן אפיליאייט הוא אדם או חברה המקדמים את מכירת המוצרים של “מאסטר אספניול – ספרדית בקלי קלות” עבור עמלות.

התשלום הוא עבור מכירה (PPS, pay per sale) – במקרה זה השותף מקבל עמלה על כל מכירה שהתבצעה על ידי לקוחות אותם הוא הפנה אל אתר העסק.

משווקי מאסטר אספניול יכולים לקדם את אתר מאסטר אספניול על ידי מודעות, קישורי טקסט, או הפניות ישירות למוצרים באמצעות אתרי אינטרנט שלהם, בלוגים, פורומים, רשימות תפוצה, מנועי חיפוש או כל ערוץ אינטרנטי אחר.

שותפי מאסטר אספניול יקבלו עמלות בהתאם לרכישות שנעשו באתר מאסטר אספניול, על ידי גולשים שהגיעו לאתר דרך קישורים עם קוד מזהה שותף .

תוכנית השותפים של מאסטר אספניול מופעלת על ידי מערכת ממוחשבת, שמשייכת קוד מעקב ייחודי לכל שותף. קודי המעקב מצורפים לסוף הקישורים בחומרים השיווקיים בהם משתמשים המשתפים. מערכת תוכנית השיתוף מזהה מאין הגיעו גולשי האתר באמצעות קוד המעקב, וכל רכישה שעשו באתר פראג משוייכת למשתף שדרכו הגיע הגולש.

סך העמלות המגיעות למשתפי השיווק, מחושבות ונקבעות בצורה אוטומטית ומדויקת על ידי קודי המעקב, בהתאם לתנאי התגמול של התוכנית במאסטר אספניול. יש לאשר את תנאי השימוש לפני ההצטרפות לתכנית השותפים שלנו.

מערכת השותפים מציגה דוח מעקב אחר המכירות שבאו מהקישורים שלך.

מערכת השותפים זוכרת את הכניסה של הלקוח במשך 30 יום מהלחיצה על הקישור היעודי לך, כל רכישה שתתבצע במהלך הימים הללו תזכה אותך בעמלה.

הכסף מועבר בהעברה בנקאית.

ההצטרפות ללא התחיבות וללא תשלום.

סכום העמלות המינימלי לתשלום הינו 400 ₪. במידה וסך העמלות להן זכאי השותף נמוך מ- 400 ₪, יתבצע התשלום בחודש הקרוב בו יגיע המשתף לסכום הגבוה מ- 400 ₪.

צור איתנו קשר

Shopping Cart
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן